← Všichni poslanci

Portrét: Jana Nagyová
© European Union – Source: EP

Jana Nagyová

skupina Patrioti pro EvropuANO 2011
PfE ANO 2011 v mandátu

Mandát: 16. 7. 2024 – dosud

Hlasovala v 87,5 % jmenovitých hlasování ze svého mandátu (5 383 z 6 154) a v 74,4 % hlasovala stejně jako většina její frakce. Vedla 1 zprávu výboru. Jako stínová zpravodajka vyjednávala za frakci 11 zpráv, z toho 2 Parlament přijal.

Hlasování v číslech

Účast na hlasování87,5 %

o 2,4 p. b. méně než medián EP (89,9 %)

5 383 z 6 154 hlasování · medián frakce 88,9 %
všechna jmenovitá hlasování v době mandátu · zdroj a metodika

Účast na hlasování: V kolika jmenovitých hlasováních v době mandátu poslanec hlasoval (pro, proti nebo se zdržel).

Účast na hlasování – závěrečná88,5 %

o 2,1 p. b. méně než medián EP (90,6 %)

567 z 641 hlasování · medián frakce 89,5 %
o celém textu, o prozatímní dohodě s Radou nebo o námitce proti aktu Komise · zdroj a metodika

Účast na hlasování – závěrečná: O celém textu, o prozatímní dohodě s Radou nebo o námitce proti aktu Komise.

Prezence na zasedání (podle EP)
90,8 %
109 z 120 dnů jednání v době mandátu · 4 omluvena
podle prezenční listiny EP, jen dny, ke kterým listina existuje · EP Open Data (meetings), stav k 17. 10. 2026
Hlasuje s frakcí74,4 %

o 8,7 p. b. méně než medián frakce (83,1 %)

3 992 z 5 365 hlasování
jen informativní · zdroj a metodika

Hlasuje s frakcí: V kolika procentech hlasování hlasoval stejně jako většina jeho frakce (k datu hlasování).

Shoda s ostatními Čechy
86,7 %
4 505 z 5 197 hlasování
jen informativní · zdroj a metodika

Shoda s ostatními Čechy: Podíl hlasování, kde poslanec hlasoval stejně jako většina ostatních českých poslanců, kteří hlasovali.

Hlasovala pro 2 736×, proti 1 829×, zdržela se 818×, nehlasovala 771×.

Zdroj: HowTheyVote.eu · EP Open Data · data k 17. 10. 2026

HowTheyVote.eu (export 2026-10-17, licence ODbL) a EP Open Data (CC BY 4.0). Čísla počítá skript compute_stats.py, ne AI. Jak počítáme.

Medián EP je prostřední hodnota všech poslanců.

Srovnání s celým EP: Medián EP a medián frakce: prostřední hodnota přes všechny poslance EP (nebo poslance dané frakce), kteří mají v datech HowTheyVote aspoň 100 hlasování. Počítá se stejně jako u českých poslanců (účast na hlasování, účast u závěrečných hlasování, hlasování s frakcí k datu hlasování), jen u poslanců jiných států se berou všechna hlasování, ve kterých je HowTheyVote vede. Poslanec s kratším mandátem se srovnává s mediánem počítaným jen z hlasování v době jeho mandátu. Pořadí poslanců v celém EP záměrně neuvádíme.

Práce na textech

Zprávy, stanoviska, usnesení a otázky, na kterých se podílela. Počty, ne kvalita.

Hlasování je jen část práce poslance. Kromě něj poslanci vedou zprávy a stanoviska výborů, vyjednávají je za frakci, kladou otázky Komisi a vystupují v rozpravách. Čísla ukazují, kolik takové práce kdo má přidělené, ne jak kvalitní je. U zpráv a usnesení je uveden výsledek závěrečného jmenovitého hlasování v plénu (nebo přijatého návrhu na zamítnutí), vždy po typech zvlášť.

Práce na textech v delegaci

Zprávy – zpravodajka
1
● střední třetina delegace
text vedla za výbor
1 zatím bez jmenovitého hlasování
Stanoviska – zpravodajka
2
▲ horní třetina delegace
stanovisko dalšího výboru k cizí zprávě
Zprávy – stínová zpravodajka
11
▲ horní třetina delegace
vyjednávala text za svou frakci
prošlo 2 · 9 zatím bez jmenovitého hlasování
z toho legislativních 2
Stanoviska – stínová zpravodajka
10
▲ horní třetina delegace
vyjednávala stanovisko za svou frakci
Podepsané návrhy usnesení
10
nesrovnává se: návrh podepisují desítky poslanců za frakci
Přijaté zprávy, na kterých pracovala (2)
Počítají se všechny přidělené texty bez ohledu na výsledek hlasování.

Zpravodaj/ka píše text za výbor (zprávu výboru, který věc vede, nebo stanovisko dalšího výboru), stínový/á zpravodaj/ka ho vyjednává za svou frakci. Počítají se všechny přidělené texty bez ohledu na výsledek hlasování. Legislativní = Parlament spolurozhoduje o právním předpisu (procedury COD, CNS, APP). Třetina = kde poslanec stojí mezi 21 současnými poslanci delegace v dané kategorii; celkové pořadí záměrně nepočítáme. Srovnání celé delegace.

Všechna práce podle typu

Zprávy (zpravodaj/ka)
1
hlasováno v plénu 0, z toho přijato 0 · bez jmenovitého hlasování 1
Stínové zprávy
11
hlasováno v plénu 2, z toho přijato 2 · bez jmenovitého hlasování 9
Stanoviska výborů (zpravodaj/ka)
2
výsledek se nesleduje
Stínová stanoviska
10
výsledek se nesleduje
Návrhy usnesení
10
hlasováno v plénu 4, z toho přijato 0 · nahrazeno společným návrhem 1 · bez jmenovitého hlasování 5
Otázky Komisi a Radě
41
výsledek se nesleduje
Zprávy (zpravodaj/ka) (1)
Stínové zprávy (11)
Stanoviska výborů (zpravodaj/ka) (2)
Stínová stanoviska (10)
Návrhy usnesení (10)
Otázky Komisi a Radě (41)
Zdroj: EP Open Data (CC BY 4.0), HowTheyVote.eu · aktualizováno 17. 10. 2026

Pozměňovací návrhy nejsou zahrnuté. „Bez jmenovitého hlasování“: HowTheyVote eviduje jen jmenovitá hlasování. O textu se mohlo hlasovat jinak (zvednutím ruky, tajně, např. u jmenování) nebo hlasování teprve proběhne. Jak počítáme.

Projevy v plénu

Ústní projevy v rozpravách
20
celkem 29 min
v 20 bodech jednání
jen počet, bez srovnání s kolegy
Písemná prohlášení
0
počítáme zvlášť: dají se psát hromadně
Zdroj: EP Open Data (speeches) (CC BY 4.0) · stav k 17. 10. 2026

Počty v době mandátu. Projevy ani prohlášení nevypovídají o kvalitě ani vlivu a nejsou součástí třetin.

Soulad s výsledkem hlasování

Jak často hlasovala tak, jak hlasování nakonec dopadlo.

Číslo hlavně odráží velikost a pozici frakce; hlasovat proti většině je legitimní opoziční role. Proto ho vždy srovnáváme s průměrem frakce.

Všechna hlasování
51,4 %
2 347 z 4 564 hlasů pro/proti
průměr její frakce ve stejných hlasováních: 43,4 %
jen informativní · co to znamená
Závěrečná hlasování
76,7 %
345 z 450 hlasů pro/proti
průměr její frakce ve stejných hlasováních: 60,7 %
jen informativní · co to znamená
Těsná hlasování
44,9 %
48 z 107 hlasování
rozdíl pro − proti nejvýš 21 hlasů · zdroj a metodika

Frakce a strana

20252026FrakcePfE: 16. 7. 2024 – dosudPfEStranaANO 2011: 16. 7. 2024 – dosudANO 201116. 7. 2024dnes2026FrakcePfE: 16. 7. 2024 – dosudPfEStranaANO 2011: 16. 7. 2024 – dosudANO 201116. 7. 2024dnes

Příslušnost podle EP Open Data, k datu. Zdroj: EP Open Data.

Účast na hlasování po měsících

100 %50 %0 %

říjen 2026: hlasovala v 226 z 227 hlasování (99,6 %).

Sloupec = podíl hlasování v měsíci. Klepnutím ukážete přesné číslo.

Sloupec = podíl hlasování v měsíci, ve kterých hlasovala; pod sloupcem číslo měsíce a rok. Nízká čárka = v měsíci nehlasovala ani jednou. Měsíce bez zasedání (srpen) chybí.

Členství podrobně

  • skupina Patrioti pro Evropu
    skupina Patrioti pro Evropu
    PfE · 16. 7. 2024 – dosud
  • ANO 2011
    ANO 2011
    ANO 2011 · 16. 7. 2024 – dosud

Zdroj: EP Open Data

Výbory

  • ITRE – Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
    člen/ka · stálý výbor · 19. 7. 2024 – dosud
  • ENVI – Výbor pro životní prostředí, klima a bezpečnost potravin
    člen/ka · stálý výbor · 20. 1. 2025 – dosud
  • BUDG – Rozpočtový výbor
    člen/ka · stálý výbor · 5. 5. 2025 – dosud
  • TRAN – Výbor pro dopravu a cestovní ruch
    náhradník/ice · stálý výbor · 24. 4. 2026 – dosud

Dříve

  • ENVI – Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
    náhradník/ice · stálý výbor · 19. 7. 2024 – 15. 9. 2024
  • ENVI – Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
    člen/ka · stálý výbor · 16. 9. 2024 – 19. 1. 2025
  • BUDG – Rozpočtový výbor
    náhradník/ice · stálý výbor · 12. 12. 2024 – 4. 5. 2025

Zdroj: EP Open Data

Kde hlasovala jinak než frakce

Hlasovala jinak než většina své frakce 1 373× ze 5 365 hlasování, ve kterých se to počítá (z toho v závěrečných hlasováních 225×). Z těchto 1 358 hlasování, kde měla česká strana jasnou většinu, hlasovala 1 318× stejně jako ostatní poslanci její strany.

DatumHlasováníVolba / frakceStranaVýsledek
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 24 - PN 7
zdržela se
většina PFE: pro
většina strany: zdržel/a se (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 22 - PN 6
zdržela se
většina PFE: pro
většina strany: zdržel/a se (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 3 - PN 33
zdržela se
většina PFE: pro
většina strany: zdržel/a se (stejně)přijato
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Odst. 3 - PN 128
pro
většina PFE: proti
strana: bez většinyzamítnuto
8. 10. 2026Připravovaná protikorupční strategie EU
pozměňovací návrhB10-0423/2026 · Za odst. 34 - PN 14
proti
většina PFE: zdržel/a se
většina strany: proti (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Připravovaná protikorupční strategie EU
dílčí hlasováníB10-0423/2026 · Odst. 24
zdržela se
většina PFE: proti
většina strany: zdržel/a se (stejně)přijato
8. 10. 2026Připravovaná protikorupční strategie EU
pozměňovací návrhB10-0423/2026 · Za odst. 7 - PN 10
proti
většina PFE: zdržel/a se
většina strany: proti (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Aktuální stav vývoje obchodních a investičních vztahů mezi EU a Afrikou
dílčí hlasováníB10-0435/2026 · Odst. 30, 2. část
zdržela se
většina PFE: proti
většina strany: zdržel/a se (stejně)přijato
8. 10. 2026Aktuální stav vývoje obchodních a investičních vztahů mezi EU a Afrikou
pozměňovací návrhB10-0435/2026 · Za odst. 15 - PN 10
zdržela se
většina PFE: proti
většina strany: zdržel/a se (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Nedemokratické volby do ruské Státní dumy v roce 2026 a důsledky pro občanskou společnost
dílčí hlasováníRC-B10-0441/2026 · Odst. 19, 2. část
pro
většina PFE: zdržel/a se
většina strany: pro (stejně)přijato

Posledních 10 z 1 373.

Kde rozhodly české hlasy

Těsná hlasování, která by bez českých hlasů dopadla opačně (všechna).

Většinou pozměňovací návrhy a dílčí hlasování. Ukazuje se, jak hlasovala v těch, která proběhla v době jejího mandátu.

DatumHlasováníVolbaNa straně výsledkuVýsledek
9. 7. 2026Hrozba válečných zločinů, stupňující se porušování mezinárodního humanitárního práva a situace v oblasti lidských práv v súdánském El-Obeidu
dílčí hlasováníB10-0357/2026 · Odst. 7, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
18. 6. 2026Provádění směrnice o čištění městských odpadních vod a rizika pro bezpečnost dodávek léčivých přípravků
pozměňovací návrhB10-0238/2026 · Odst. 13 - PN 10
nehlasovala–přijato
18. 6. 2026Provádění směrnice o čištění městských odpadních vod a rizika pro bezpečnost dodávek léčivých přípravků
pozměňovací návrhB10-0238/2026 · Odst. 8 - PN 8
nehlasovala–přijato
17. 6. 2026Struktura a sazby spotřební daně z tabákových výrobků a výrobků souvisejících s tabákovými výrobky (přepracované znění)
pozměňovací návrhA10-0161/2026 · Za bodem odůvodnění 3 - PN 90
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
20. 5. 2026Doporučení Radě, Komisi a místopředsedkyni Komise, vysoké představitelce Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku k 81. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů
pozměňovací návrhA10-0103/2026 · Odst. 1, písm. ad - PN 34
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
20. 5. 2026Doporučení Radě, Komisi a místopředsedkyni Komise, vysoké představitelce Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku k 81. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů
pozměňovací návrhA10-0103/2026 · Odst. 1, písm. aa - PN 31
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
29. 4. 2026Změna nařízení (ES) č. 1272/2008, (ES) č. 1223/2009 a (EU) 2019/1009, pokud jde o zjednodušení některých požadavků a postupů týkajících se chemických výrobků
pozměňovací návrhA10-0104/2026 · Článek 2, pododstavec 1, bod 2, podbod a, za podbodem i - PN 117
nehlasovala–zamítnuto
28. 4. 2026Význam právních předpisů EU týkajících se znásilnění definovaného absencí souhlasu
pozměňovací návrhA10-0047/2026 · Odst. 21 - PN 6
nehlasovala–zamítnuto
26. 3. 2026Změna nařízení (EU) 2021/1232, pokud jde o prodloužení doby jeho uplatňování
pozměňovací návrhA10-0040/2026 · Před článkem 1; nařízení (EU) 2021/1232 - článek 3 - odstavec 1 - písm. a - PN 34
zdržela se–přijato
12. 2. 2026Doporučení Radě o prioritách EU pro 70. zasedání Komise OSN pro postavení žen
dílčí hlasováníA10-0010/2026 · Bod odůvodnění G, 3. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
12. 2. 2026Vypracování nové strategie EU pro boj proti chudobě
pozměňovací návrhA10-0260/2025 · Za bodem odůvodnění AG - PN 10
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
12. 2. 2026Vypracování nové strategie EU pro boj proti chudobě
pozměňovací návrhA10-0260/2025 · Za odst. 63 - PN 9
zdržela se–zamítnuto
13. 11. 2025Strategie pro rovnost žen a mužů 2025
dílčí hlasováníA10-0210/2025 · Odst. 10, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
22. 10. 2025Souhrnný rozpočet Evropské unie na rozpočtový rok 2026 – všechny oddíly
pozměňovací návrhA10-0192/2025 · Za odst. 36 - PN 3, 1. část
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
9. 10. 2025Druhý světový summit o sociálním rozvoji
dílčí hlasováníB10-0408/2025 · Odst. 13, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
17. 6. 2025Financování rozvoje – před čtvrtou mezinárodní konferencí o financování rozvoje v Seville
dílčí hlasováníA10-0101/2025 · Odst. 1
zdržela se–zamítnuto
7. 5. 2025Udělení absolutoria za rok 2023: souhrnný rozpočet EU - Úřad evropského veřejného žalobce (EPPO)
pozměňovací návrhA10-0051/2025 · Za odst. 96 - PN 1
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
7. 5. 2025Udělení absolutoria za rok 2023: souhrnný rozpočet EU - Evropská rada a Rada
pozměňovací návrhA10-0052/2025 · Za odst. 57 - PN 8
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
3. 4. 2025Vlna poprav v Íránu a potvrzení rozsudků smrti aktivistů Behrouze Ehsaniho a Mehdi Hassaniho
pozměňovací návrhRC-B10-0220/2025 · Za bodem odůvodnění B - PN 3
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
2. 4. 2025Provádění společné bezpečnostní a obranné politiky – výroční zpráva 2024
pozměňovací návrhA10-0011/2025 · Odst. 125 - PN 146
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
2. 4. 2025Pokyny pro rozpočet na rok 2026 - oddíl III
pozměňovací návrhA10-0042/2025 · Za odst. 22 - PN 65
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
2. 4. 2025Pokyny pro rozpočet na rok 2026 - oddíl III
pozměňovací návrhA10-0042/2025 · Odst. 18 - PN 79
zdržela se–zamítnuto
2. 4. 2025Pokyny pro rozpočet na rok 2026 - oddíl III
pozměňovací návrhA10-0042/2025 · Za odst. 11 - PN 56
nehlasovala–přijato
19. 12. 2024Doporučení Radě o prioritách EU pro 69. zasedání Komise OSN pro postavení žen
dílčí hlasováníA10-0030/2024 · Odst. 1, písm. u, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
28. 11. 2024Doporučení ohledně nekuřáckého prostředí a prostředí bez aerosolu
pozměňovací návrhRC-B10-0173/2024 · Odst. 5 - PN 16, 1. část
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 10
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 9
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 7
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 6
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 5
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 3
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
23. 10. 2024Souhrnný rozpočet Evropské unie na rozpočtový rok 2025 – všechny oddíly
pozměňovací návrhA10-0008/2024 · Za odst. 91 - PN 67, 1. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto

Podle témat

Deset témat s nejvíce hlasováními podle Legislativní observatoře EP.

Názvy témat jsou ruční český překlad (OEIL je jen anglicky a francouzsky).

TémaHlasováníÚčast na hlasováníPro / proti / zdržela seHlasuje s frakcí
Společná zahraniční a bezpečnostní politika (SZBP) 6.101 56293,7 %1 463 z 1 562
682 pro · 535 proti · 246 zdržela se
74,1 %1 078 z 1 454
Rozpočet Unie 8.7092266,2 %610 z 922
372 pro · 154 proti · 84 zdržela se
76,7 %464 z 605
Sociální politika, sociální charta a protokol 4.1070996,5 %684 z 709
274 pro · 260 proti · 150 zdržela se
71,6 %490 z 684
Politika životního prostředí 3.7055393,9 %519 z 553
350 pro · 134 proti · 35 zdržela se
85,0 %441 z 519
Vztahy se třetími zeměmi 6.4048797,5 %475 z 487
284 pro · 127 proti · 64 zdržela se
76,3 %361 z 473
Společná obchodní politika obecně 6.2033198,8 %327 z 331
193 pro · 94 proti · 40 zdržela se
73,4 %240 z 327
Rozšíření Unie 8.2031297,8 %305 z 312
141 pro · 98 proti · 66 zdržela se
51,1 %156 z 305
Orgány Unie 8.4028795,5 %274 z 287
143 pro · 88 proti · 43 zdržela se
74,7 %204 z 273
téma 3.30 (zdroj neuvádí název) 3.3024894,4 %234 z 248
134 pro · 67 proti · 33 zdržela se
64,5 %151 z 234
Podniková politika, spolupráce podniků 3.4522591,6 %206 z 225
127 pro · 69 proti · 10 zdržela se
95,6 %197 z 206

S kým hlasuje stejně

Podíl hlasování, kde oba hlasovali stejně. Celá tabulka shody.

Jen dvojice s aspoň 50 společnými hlasováními.

Nejčastěji stejně

Nejméně často stejně

Poslední závěrečná hlasování

DatumHlasováníVolbaVýsledek
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
závěrečné hlasováníB10-0424/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Nedemokratické volby do ruské Státní dumy v roce 2026 a důsledky pro občanskou společnost
závěrečné hlasováníRC-B10-0441/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Pilotní projekt týkající se Evropské školní aliance
závěrečné hlasováníB10-0436/2026 · Návrh usnesení (celý text)
zdržela sepřijato
8. 10. 2026Případy Aliho Karimliho, Anara Mammadliho a dalších politických vězňů v Ázerbájdžánu
závěrečné hlasováníRC-B10-0438/2026 · Návrh usnesení
propřijato
8. 10. 2026Snahy vládnoucí strany Gruzínský sen zakázat v Gruzii opoziční strany
závěrečné hlasováníRC-B10-0443/2026 · Návrh usnesení (celý text)
zdržela sepřijato
8. 10. 2026Stav lidských práv v Íránu, zejména případy Taráne Rahímíové a Lejly Abolhasaníové
závěrečné hlasováníRC-B10-0452/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění [příloha III] nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1925/2006, pokud jde o monakoliny z červené fermentované rýže
závěrečné hlasováníB10-0466/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění příloha III nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1925/2006, pokud jde o určité botanické druhy obsahující deriváty hydroxyanthracenu
závěrečné hlasováníB10-0465/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění příloha XVII nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek, pokud jde o olovo v brokových střelách
závěrečné hlasováníB10-0432/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění příloha XVII nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek, pokud jde o olovo v brokových střelách
závěrečné hlasováníB10-0431/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
7. 10. 2026Doporučení Radě, Komisi a místopředsedkyni Komise, vysoké představitelce Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku k politickým vztahům mezi EU a Čínou
závěrečné hlasováníA10-0237/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Uvolnění prostředků z Evropského fondu pro přizpůsobení se globalizaci ve prospěch propuštěných pracovníků na základě žádosti Belgie – EGF/2026/001 BE/Cora
závěrečné hlasováníA10-0241/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Uvolnění prostředků z Evropského fondu pro přizpůsobení se globalizaci ve prospěch propuštěných pracovníků na základě žádosti Finska – EGF/2026/003 FI/Valmet Automotive
závěrečné hlasováníA10-0243/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Uvolnění prostředků z Evropského fondu pro přizpůsobení se globalizaci ve prospěch propuštěných pracovníků na základě žádosti Španělska – EGF/2026/002 ES/Galicia automotive ancillary
závěrečné hlasováníA10-0242/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Opatření k usnadnění konzulární ochrany nezastoupených občanů Unie ve třetích zemích
závěrečné hlasováníA10-0254/2026 · Návrh Komise
protipřijato

Zdroj: HowTheyVote.eu. Všechna hlasování najdeš v seznamu hlasování.