← Všichni poslanci

Portrét: Ondřej Kolář
© European Union – Source: EP

Ondřej Kolář

poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)Czechia – TOP 09
EPP TOP09/STAN v mandátu

Mandát: 16. 7. 2024 – dosud

Hlasoval v 95,6 % jmenovitých hlasování ze svého mandátu (5 886 z 6 154) a v 89,5 % hlasoval stejně jako většina jeho frakce. Vedl 2 zprávy výboru, z toho 2 Parlament přijal. Jako stínový zpravodaj vyjednával za frakci 1 zprávu.

Hlasování v číslech

Účast na hlasování95,6 %

o 5,7 p. b. víc než medián EP (89,9 %)

5 886 z 6 154 hlasování · medián frakce 89,8 %
všechna jmenovitá hlasování v době mandátu · zdroj a metodika

Účast na hlasování: V kolika jmenovitých hlasováních v době mandátu poslanec hlasoval (pro, proti nebo se zdržel).

Účast na hlasování – závěrečná95,8 %

o 5,2 p. b. víc než medián EP (90,6 %)

614 z 641 hlasování · medián frakce 90,8 %
o celém textu, o prozatímní dohodě s Radou nebo o námitce proti aktu Komise · zdroj a metodika

Účast na hlasování – závěrečná: O celém textu, o prozatímní dohodě s Radou nebo o námitce proti aktu Komise.

Prezence na zasedání (podle EP)
94,2 %
113 z 120 dnů jednání v době mandátu
podle prezenční listiny EP, jen dny, ke kterým listina existuje · EP Open Data (meetings), stav k 17. 10. 2026
Hlasuje s frakcí89,5 %

o 4,2 p. b. méně než medián frakce (93,7 %)

5 266 z 5 886 hlasování
jen informativní · zdroj a metodika

Hlasuje s frakcí: V kolika procentech hlasování hlasoval stejně jako většina jeho frakce (k datu hlasování).

Shoda s ostatními Čechy
51,3 %
2 935 z 5 716 hlasování
jen informativní · zdroj a metodika

Shoda s ostatními Čechy: Podíl hlasování, kde poslanec hlasoval stejně jako většina ostatních českých poslanců, kteří hlasovali.

Hlasoval pro 2 441×, proti 3 014×, zdržel se 431×, nehlasoval 268×.

Zdroj: HowTheyVote.eu · EP Open Data · data k 17. 10. 2026

HowTheyVote.eu (export 2026-10-17, licence ODbL) a EP Open Data (CC BY 4.0). Čísla počítá skript compute_stats.py, ne AI. Jak počítáme.

Medián EP je prostřední hodnota všech poslanců.

Srovnání s celým EP: Medián EP a medián frakce: prostřední hodnota přes všechny poslance EP (nebo poslance dané frakce), kteří mají v datech HowTheyVote aspoň 100 hlasování. Počítá se stejně jako u českých poslanců (účast na hlasování, účast u závěrečných hlasování, hlasování s frakcí k datu hlasování), jen u poslanců jiných států se berou všechna hlasování, ve kterých je HowTheyVote vede. Poslanec s kratším mandátem se srovnává s mediánem počítaným jen z hlasování v době jeho mandátu. Pořadí poslanců v celém EP záměrně neuvádíme.

Práce na textech

Zprávy, stanoviska, usnesení a otázky, na kterých se podílel. Počty, ne kvalita.

Hlasování je jen část práce poslance. Kromě něj poslanci vedou zprávy a stanoviska výborů, vyjednávají je za frakci, kladou otázky Komisi a vystupují v rozpravách. Čísla ukazují, kolik takové práce kdo má přidělené, ne jak kvalitní je. U zpráv a usnesení je uveden výsledek závěrečného jmenovitého hlasování v plénu (nebo přijatého návrhu na zamítnutí), vždy po typech zvlášť.

Práce na textech v delegaci

Zprávy – zpravodaj
2
● střední třetina delegace
text vedl za výbor
prošlo 2
Stanoviska – zpravodaj
1
● střední třetina delegace
stanovisko dalšího výboru k cizí zprávě
Zprávy – stínový zpravodaj
1
▼ dolní třetina delegace
vyjednával text za svou frakci
1 zatím bez jmenovitého hlasování
Stanoviska – stínový zpravodaj
0
vyjednával stanovisko za svou frakci
Podepsané návrhy usnesení
64
z toho přijato 24
nesrovnává se: návrh podepisují desítky poslanců za frakci
Přijaté zprávy, na kterých pracoval (2)
Počítají se všechny přidělené texty bez ohledu na výsledek hlasování.

Zpravodaj/ka píše text za výbor (zprávu výboru, který věc vede, nebo stanovisko dalšího výboru), stínový/á zpravodaj/ka ho vyjednává za svou frakci. Počítají se všechny přidělené texty bez ohledu na výsledek hlasování. Legislativní = Parlament spolurozhoduje o právním předpisu (procedury COD, CNS, APP). Třetina = kde poslanec stojí mezi 21 současnými poslanci delegace v dané kategorii; celkové pořadí záměrně nepočítáme. Srovnání celé delegace.

Všechna práce podle typu

Zprávy (zpravodaj/ka)
2
hlasováno v plénu 2, z toho přijato 2
Stínové zprávy
1
hlasováno v plénu 0, z toho přijato 0 · bez jmenovitého hlasování 1
Stanoviska výborů (zpravodaj/ka)
1
výsledek se nesleduje
Návrhy usnesení
32
hlasováno v plénu 1, z toho přijato 0 · nahrazeno společným návrhem 24 · bez jmenovitého hlasování 7
Společné návrhy usnesení
32
hlasováno v plénu 24, z toho přijato 24 · bez jmenovitého hlasování 8
Otázky Komisi a Radě
5
výsledek se nesleduje
Zprávy (zpravodaj/ka) (2)
Stínové zprávy (1)
Stanoviska výborů (zpravodaj/ka) (1)
Návrhy usnesení (32)
Společné návrhy usnesení (32)
Otázky Komisi a Radě (5)
Zdroj: EP Open Data (CC BY 4.0), HowTheyVote.eu · aktualizováno 17. 10. 2026

Pozměňovací návrhy nejsou zahrnuté. „Bez jmenovitého hlasování“: HowTheyVote eviduje jen jmenovitá hlasování. O textu se mohlo hlasovat jinak (zvednutím ruky, tajně, např. u jmenování) nebo hlasování teprve proběhne. Jak počítáme.

Projevy v plénu

Ústní projevy v rozpravách
29
celkem 46 min
v 25 bodech jednání
jen počet, bez srovnání s kolegy
Písemná prohlášení
0
počítáme zvlášť: dají se psát hromadně
Zdroj: EP Open Data (speeches) (CC BY 4.0) · stav k 17. 10. 2026

Počty v době mandátu. Projevy ani prohlášení nevypovídají o kvalitě ani vlivu a nejsou součástí třetin.

Soulad s výsledkem hlasování

Jak často hlasoval tak, jak hlasování nakonec dopadlo.

Číslo hlavně odráží velikost a pozici frakce; hlasovat proti většině je legitimní opoziční role. Proto ho vždy srovnáváme s průměrem frakce.

Všechna hlasování
93,0 %
5 072 z 5 454 hlasů pro/proti
průměr jeho frakce ve stejných hlasováních: 91,9 %
jen informativní · co to znamená
Závěrečná hlasování
95,1 %
567 z 596 hlasů pro/proti
průměr jeho frakce ve stejných hlasováních: 94,7 %
jen informativní · co to znamená
Těsná hlasování
52,7 %
58 z 110 hlasování
rozdíl pro − proti nejvýš 21 hlasů · zdroj a metodika

Frakce a strana

20252026FrakceEPP: 16. 7. 2024 – dosudEPPStranaTOP09/STAN: 16. 7. 2024 – dosudTOP09/STAN16. 7. 2024dnes2026FrakceEPP: 16. 7. 2024 – dosudEPPStranaTOP09/STAN: 16. 7. 2024 – dosudTOP09/STAN16. 7. 2024dnes

Příslušnost podle EP Open Data, k datu. Zdroj: EP Open Data.

Účast na hlasování po měsících

100 %50 %0 %

říjen 2026: hlasoval v 225 z 227 hlasování (99,1 %).

Sloupec = podíl hlasování v měsíci. Klepnutím ukážete přesné číslo.

Sloupec = podíl hlasování v měsíci, ve kterých hlasoval; pod sloupcem číslo měsíce a rok. Nízká čárka = v měsíci nehlasoval ani jednou. Měsíce bez zasedání (srpen) chybí.

Členství podrobně

  • poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
    poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
    EPP · 16. 7. 2024 – dosud
  • Czechia – TOP 09
    Czechia – TOP 09
    TOP09/STAN · 16. 7. 2024 – dosud

Zdroj: EP Open Data

Výbory

  • AFET – Výbor pro zahraniční věci
    člen/ka · stálý výbor · 19. 7. 2024 – dosud
  • DROI – Podvýbor pro lidská práva
    člen/ka · podvýbor · 16. 9. 2024 – dosud
  • DEVE – Výbor pro rozvoj
    náhradník/ice · stálý výbor · 3. 11. 2025 – dosud
  • LIBE – Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci
    náhradník/ice · stálý výbor · 18. 3. 2026 – dosud
  • EUDS – Zvláštní výbor pro Evropský štít pro demokracii
    náhradník/ice · dočasný výbor · 18. 3. 2026 – dosud

Dříve

  • DROI – Podvýbor pro lidská práva
    náhradník/ice · podvýbor · 19. 7. 2024 – 15. 9. 2024
  • DEVE – Výbor pro rozvoj
    náhradník/ice · stálý výbor · 19. 7. 2024 – 8. 10. 2025

Zdroj: EP Open Data

Kde hlasoval jinak než frakce

Hlasoval jinak než většina své frakce 620× ze 5 886 hlasování, ve kterých se to počítá (z toho v závěrečných hlasováních 21×). Z těchto 601 hlasování, kde měla česká strana jasnou většinu, hlasoval 170× stejně jako ostatní poslanci jeho strany.

DatumHlasováníVolba / frakceStranaVýsledek
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za bodem odůvodnění M - PN 56
pro
většina EPP: proti
většina strany: protizamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za bodem odůvodnění E - PN 53
pro
většina EPP: proti
většina strany: protizamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Bod odůvodnění E - PN 82
zdržel se
většina EPP: proti
většina strany: protizamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Bod odůvodnění C - PN 22
zdržel se
většina EPP: pro
většina strany: propřijato
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 24 - PN 67
pro
většina EPP: proti
většina strany: protizamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 24 - PN 7
pro
většina EPP: proti
většina strany: protizamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 13 - PN 65
pro
většina EPP: proti
většina strany: protizamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 13 - PN 64
pro
většina EPP: proti
většina strany: pro (stejně)zamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Odst. 8 - PN 97
zdržel se
většina EPP: proti
většina strany: protizamítnuto
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
pozměňovací návrhB10-0424/2026 · Za odst. 7 - PN 3
zdržel se
většina EPP: proti
většina strany: protizamítnuto

Posledních 10 z 620.

Kde rozhodly české hlasy

Těsná hlasování, která by bez českých hlasů dopadla opačně (všechna).

Většinou pozměňovací návrhy a dílčí hlasování. Ukazuje se, jak hlasoval v těch, která proběhla v době jeho mandátu.

DatumHlasováníVolbaNa straně výsledkuVýsledek
9. 7. 2026Hrozba válečných zločinů, stupňující se porušování mezinárodního humanitárního práva a situace v oblasti lidských práv v súdánském El-Obeidu
dílčí hlasováníB10-0357/2026 · Odst. 7, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
18. 6. 2026Provádění směrnice o čištění městských odpadních vod a rizika pro bezpečnost dodávek léčivých přípravků
pozměňovací návrhB10-0238/2026 · Odst. 13 - PN 10
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
18. 6. 2026Provádění směrnice o čištění městských odpadních vod a rizika pro bezpečnost dodávek léčivých přípravků
pozměňovací návrhB10-0238/2026 · Odst. 8 - PN 8
zdržel se–přijato
17. 6. 2026Struktura a sazby spotřební daně z tabákových výrobků a výrobků souvisejících s tabákovými výrobky (přepracované znění)
pozměňovací návrhA10-0161/2026 · Za bodem odůvodnění 3 - PN 90
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
20. 5. 2026Doporučení Radě, Komisi a místopředsedkyni Komise, vysoké představitelce Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku k 81. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů
pozměňovací návrhA10-0103/2026 · Odst. 1, písm. ad - PN 34
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
20. 5. 2026Doporučení Radě, Komisi a místopředsedkyni Komise, vysoké představitelce Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku k 81. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů
pozměňovací návrhA10-0103/2026 · Odst. 1, písm. aa - PN 31
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
29. 4. 2026Změna nařízení (ES) č. 1272/2008, (ES) č. 1223/2009 a (EU) 2019/1009, pokud jde o zjednodušení některých požadavků a postupů týkajících se chemických výrobků
pozměňovací návrhA10-0104/2026 · Článek 2, pododstavec 1, bod 2, podbod a, za podbodem i - PN 117
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
28. 4. 2026Význam právních předpisů EU týkajících se znásilnění definovaného absencí souhlasu
pozměňovací návrhA10-0047/2026 · Odst. 21 - PN 6
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
26. 3. 2026Změna nařízení (EU) 2021/1232, pokud jde o prodloužení doby jeho uplatňování
pozměňovací návrhA10-0040/2026 · Před článkem 1; nařízení (EU) 2021/1232 - článek 3 - odstavec 1 - písm. a - PN 34
protine, hlasování dopadlo opačněpřijato
12. 2. 2026Doporučení Radě o prioritách EU pro 70. zasedání Komise OSN pro postavení žen
dílčí hlasováníA10-0010/2026 · Bod odůvodnění G, 3. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
12. 2. 2026Vypracování nové strategie EU pro boj proti chudobě
pozměňovací návrhA10-0260/2025 · Za bodem odůvodnění AG - PN 10
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
12. 2. 2026Vypracování nové strategie EU pro boj proti chudobě
pozměňovací návrhA10-0260/2025 · Za odst. 63 - PN 9
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
13. 11. 2025Strategie pro rovnost žen a mužů 2025
dílčí hlasováníA10-0210/2025 · Odst. 10, 2. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
22. 10. 2025Souhrnný rozpočet Evropské unie na rozpočtový rok 2026 – všechny oddíly
pozměňovací návrhA10-0192/2025 · Za odst. 36 - PN 3, 1. část
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
9. 10. 2025Druhý světový summit o sociálním rozvoji
dílčí hlasováníB10-0408/2025 · Odst. 13, 2. část
zdržel se–zamítnuto
17. 6. 2025Financování rozvoje – před čtvrtou mezinárodní konferencí o financování rozvoje v Seville
dílčí hlasováníA10-0101/2025 · Odst. 1
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
7. 5. 2025Udělení absolutoria za rok 2023: souhrnný rozpočet EU - Úřad evropského veřejného žalobce (EPPO)
pozměňovací návrhA10-0051/2025 · Za odst. 96 - PN 1
protine, hlasování dopadlo opačněpřijato
7. 5. 2025Udělení absolutoria za rok 2023: souhrnný rozpočet EU - Evropská rada a Rada
pozměňovací návrhA10-0052/2025 · Za odst. 57 - PN 8
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
3. 4. 2025Vlna poprav v Íránu a potvrzení rozsudků smrti aktivistů Behrouze Ehsaniho a Mehdi Hassaniho
pozměňovací návrhRC-B10-0220/2025 · Za bodem odůvodnění B - PN 3
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
2. 4. 2025Provádění společné bezpečnostní a obranné politiky – výroční zpráva 2024
pozměňovací návrhA10-0011/2025 · Odst. 125 - PN 146
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
2. 4. 2025Pokyny pro rozpočet na rok 2026 - oddíl III
pozměňovací návrhA10-0042/2025 · Za odst. 22 - PN 65
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
2. 4. 2025Pokyny pro rozpočet na rok 2026 - oddíl III
pozměňovací návrhA10-0042/2025 · Odst. 18 - PN 79
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto
2. 4. 2025Pokyny pro rozpočet na rok 2026 - oddíl III
pozměňovací návrhA10-0042/2025 · Za odst. 11 - PN 56
zdržel se–přijato
19. 12. 2024Doporučení Radě o prioritách EU pro 69. zasedání Komise OSN pro postavení žen
dílčí hlasováníA10-0030/2024 · Odst. 1, písm. u, 2. část
nehlasoval–zamítnuto
28. 11. 2024Doporučení ohledně nekuřáckého prostředí a prostředí bez aerosolu
pozměňovací návrhRC-B10-0173/2024 · Odst. 5 - PN 16, 1. část
zdržel se–přijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 10
zdržel se–přijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 9
zdržel se–přijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 7
zdržel se–přijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 6
nehlasoval–přijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 5
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
14. 11. 2024Deforestation Regulation: provisions relating to the date of application
pozměňovací návrhC10-0119/2024 · Článek 1, odst. 1, před bodem 1 nařízení (EU) 2023/1115 - PN 3
proano, výsledek odpovídá hlasupřijato
23. 10. 2024Souhrnný rozpočet Evropské unie na rozpočtový rok 2025 – všechny oddíly
pozměňovací návrhA10-0008/2024 · Za odst. 91 - PN 67, 1. část
protiano, výsledek odpovídá hlasuzamítnuto

Podle témat

Deset témat s nejvíce hlasováními podle Legislativní observatoře EP.

Názvy témat jsou ruční český překlad (OEIL je jen anglicky a francouzsky).

TémaHlasováníÚčast na hlasováníPro / proti / zdržel seHlasuje s frakcí
Společná zahraniční a bezpečnostní politika (SZBP) 6.101 56298,7 %1 542 z 1 562
696 pro · 728 proti · 118 zdržel se
88,0 %1 357 z 1 542
Rozpočet Unie 8.7092298,6 %909 z 922
287 pro · 571 proti · 51 zdržel se
92,1 %837 z 909
Sociální politika, sociální charta a protokol 4.1070986,0 %610 z 709
285 pro · 257 proti · 68 zdržel se
86,9 %530 z 610
Politika životního prostředí 3.7055398,7 %546 z 553
221 pro · 299 proti · 26 zdržel se
92,7 %506 z 546
Vztahy se třetími zeměmi 6.4048788,7 %432 z 487
189 pro · 219 proti · 24 zdržel se
92,6 %400 z 432
Společná obchodní politika obecně 6.2033198,2 %325 z 331
120 pro · 191 proti · 14 zdržel se
95,1 %309 z 325
Rozšíření Unie 8.2031295,8 %299 z 312
130 pro · 148 proti · 21 zdržel se
86,6 %259 z 299
Orgány Unie 8.4028789,9 %258 z 287
132 pro · 113 proti · 13 zdržel se
90,7 %234 z 258
téma 3.30 (zdroj neuvádí název) 3.3024888,7 %220 z 248
114 pro · 93 proti · 13 zdržel se
91,4 %201 z 220
Podniková politika, spolupráce podniků 3.4522599,1 %223 z 225
82 pro · 140 proti · 1 zdržel se
97,3 %217 z 223

S kým hlasuje stejně

Podíl hlasování, kde oba hlasovali stejně. Celá tabulka shody.

Jen dvojice s aspoň 50 společnými hlasováními.

Nejčastěji stejně

Nejméně často stejně

Poslední závěrečná hlasování

DatumHlasováníVolbaVýsledek
8. 10. 2026Potřeba vypracovat strategii EU pro boj proti islamistickému entrismu a vlivu sítě Muslimského bratrstva
závěrečné hlasováníB10-0424/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Nedemokratické volby do ruské Státní dumy v roce 2026 a důsledky pro občanskou společnost
závěrečné hlasováníRC-B10-0441/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Pilotní projekt týkající se Evropské školní aliance
závěrečné hlasováníB10-0436/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Případy Aliho Karimliho, Anara Mammadliho a dalších politických vězňů v Ázerbájdžánu
závěrečné hlasováníRC-B10-0438/2026 · Návrh usnesení
propřijato
8. 10. 2026Snahy vládnoucí strany Gruzínský sen zakázat v Gruzii opoziční strany
závěrečné hlasováníRC-B10-0443/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Stav lidských práv v Íránu, zejména případy Taráne Rahímíové a Lejly Abolhasaníové
závěrečné hlasováníRC-B10-0452/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění [příloha III] nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1925/2006, pokud jde o monakoliny z červené fermentované rýže
závěrečné hlasováníB10-0466/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění příloha III nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1925/2006, pokud jde o určité botanické druhy obsahující deriváty hydroxyanthracenu
závěrečné hlasováníB10-0465/2026 · Návrh usnesení
prozamítnuto
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění příloha XVII nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek, pokud jde o olovo v brokových střelách
závěrečné hlasováníB10-0432/2026 · Návrh usnesení
protizamítnuto
8. 10. 2026Nařízení Komise, kterým se mění příloha XVII nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek, pokud jde o olovo v brokových střelách
závěrečné hlasováníB10-0431/2026 · Návrh usnesení
protizamítnuto
7. 10. 2026Doporučení Radě, Komisi a místopředsedkyni Komise, vysoké představitelce Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku k politickým vztahům mezi EU a Čínou
závěrečné hlasováníA10-0237/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Uvolnění prostředků z Evropského fondu pro přizpůsobení se globalizaci ve prospěch propuštěných pracovníků na základě žádosti Belgie – EGF/2026/001 BE/Cora
závěrečné hlasováníA10-0241/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Uvolnění prostředků z Evropského fondu pro přizpůsobení se globalizaci ve prospěch propuštěných pracovníků na základě žádosti Finska – EGF/2026/003 FI/Valmet Automotive
závěrečné hlasováníA10-0243/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Uvolnění prostředků z Evropského fondu pro přizpůsobení se globalizaci ve prospěch propuštěných pracovníků na základě žádosti Španělska – EGF/2026/002 ES/Galicia automotive ancillary
závěrečné hlasováníA10-0242/2026 · Návrh usnesení (celý text)
propřijato
7. 10. 2026Opatření k usnadnění konzulární ochrany nezastoupených občanů Unie ve třetích zemích
závěrečné hlasováníA10-0254/2026 · Návrh Komise
propřijato

Zdroj: HowTheyVote.eu. Všechna hlasování najdeš v seznamu hlasování.